Licencjonowanie opakowań
w Europie

Dla jakiego kraju
potrzebujesz informacji?

Portal informacyjny

Nasze rozwiązania

Przedsiębiorco, czy chciałbyś…

  • …samodzielnie zajmować się składanymi deklaracjami jednak potrzebujesz niezbędnej wiedzy know-how w tym zakresie? (doradztwo)
  • …korzystać z różnorodnych i aktualnych procesów oraz informacji dla celów sporządzania swoich deklaracji bez outsourcingu takiego zadania w całości? (oprogramowanie do sporządzania deklaracji)
  • …zupełnie nie zajmować się powyższymi kwestiami? (pełen outsourcing)

Doradztwo

Czy chciałbyś zwiększyć swoją profesjonalną wiedzę dotyczącą licencjonowania opakowań w Europie? Czy potrzebujesz informacji na temat tego, które z wymogów prawnych są już spełniane przez twoją organizację?
Czytaj więcej ...

Oferujemy usługi doradztwa w zakresie licencjonowania opakowań we wszystkich krajach europejskich. Ty określasz zakres usług: możemy zapewnić Ci pomoc w odniesieniu do poszczególnych krajów i przekazywać Ci bieżące informacje ich dotyczące lub sporządzać dla twojej organizacji kompleksowe sprawozdania w celu realizacji obowiązku sprawozdawczego. Dowiedz się, jak działają krajowe systemy zwrotu opakowań, jakie przepisy musisz uwzględnić, jak często musisz składać sprawozdania, jakie koszty ponosi twoja organizacja i w jaki sposób można dokonać ich optymalizacji.

Dla kogo: dla tych, którzy chcieliby sporządzać deklaracje samodzielnie i uczestniczyć w systemach krajowych w ramach swojej organizacji, jednakże potrzebują poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.

Od
500 €
za kraj

Oprogramowanie do sporządzania deklaracji

Czy chciałbyś samodzielnie zajmować się sprawami związanymi z deklaracjami, jednocześnie unikając popełniania błędów ludzkich lub dokonywania możliwych nieprawidłowych interpretacji tekstów prawnych sporządzonych w językach obcych?
Czytaj więcej ...

Oferujemy oprogramowanie do sporządzania deklaracji opracowane przez ekspertów Interseroh, które dokona konwersji twoich danych na sprawozdania dotyczące ilości opakowań. Oprogramowanie zawiera wszelkie informacje dotyczące konwersji i inne informacje prawne, jest w pełni aktualizowane i zwalnia cię z obowiązku zajmowania się gromadzeniem i formatowaniem danych oraz dokonywaniem ich interpretacji i ponownej interpretacji. Dane z zakresu sprzedaży stanowią jedyne dane wejściowe wymagane przez oprogramowanie.

Dla kogo: dla tych, którzy stawiają na bezpieczeństwo w zakresie wiedzy eksperckiej, jednocześnie preferując zajmowanie się kwestiami związanymi z raportowaniem w ramach organizacji.

Od
200 €
za kraj

Pełen outsourcing

Czy twoja organizacja nie ma możliwości samodzielnego zajmowania się kwestiami związanymi z raportowaniem lub wolałbyś nie zajmować się już więcej kwestią licencjonowania?
Czytaj więcej ...

Interseroh może przejąć realizację całego procesu raportowania. Zajmiemy się wszystkim, od wyboru systemu zwrotu opakowań poprzez rejestrację twojej organizacji do sporządzania regularnych sprawozdań dotyczących ilości opakowań, zajmowania się zmianami w procedurach raportowania oraz kontaktami z wszelkimi podmiotami. Zapewnimy twojej organizacji możliwość skoncentrowania się na prowadzeniu głównej działalności, przy jednoczesnym unikaniu wszelkiego ryzyka.

Skontaktuj się z nami już teraz i skorzystaj z oferty przeznaczonej dla ciebie!

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę!

Twój zespół ekspertów

Henriette Ringleb
+43 1 90 50095
Dostępność: Mo - Do 9 - 17, Fr 9 - 12

Email

    Czy podlegasz pod obowiązek w ?

    Referencje